کمپین عکس تنیس

3 سال،7 ماه قبل اسپورتآپ کمپین تنیس

شاید هنوز برخی از کاربران عزیز موفق به مشاهده‌ی صفحه‌ی اینستاگرام اسپورتآپ نشده‌ باشند. پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع بیشتر از برنامه‌ها‌ی ما، سَری به این صفحه بزنید تا در جریان جدیدترین آن‌ها قرار بگیرید.اسپورتآپ برای شما خبرهای خوبی دارد:

به تازگی کمپین "عکس تنیس" برای علاقه مندان به این ورزش، از 1 تا 20 مهر ماه برگزارشد.21 شرکت کننده، بهترین عکس خود را در حال بازی، یا در زمین تنیس به همراه دوستانشان، برای ما ارسال نمودند. این کمپین در این مدت تعداد مخاطبان صفحه‌ی اینستاگرام اسپورتآپ را از 218 نفر به 770 نفر افزایش داد. این رشد، حاکی از استقبال ورزش دوستان از ورزش تنیس بود. تا کنون بیشترین لایک را یکی از عکس ها با بیش از 1400 علاقع‌مند به خود اختصاص داد. جایزه‌ی ابن مسابقه 10 جلسه استفاده‌ی رایگان از زمین‌های تنیس موجود در سایت ما بود.

اگر اولین کمپین ما را از دست دادید، لازم است برای شما توضیح دهیم که اسپورتآپ در نظر دارد به ادامه‌ی کمپین‌های دیگر در زمینه‌های متعدد ورزشی بپردازد. پس باز هم فرصت خواهید داشت تا در کمپین‌ها‌ی ما شرکت کنید.

هدف ما از به راه انداختن هر یک ازاین کمپین‌ها، جذب و آشنایی هر چه بیشتر ورزشکاران فعال و ورزش دوستان در هر یک از رشته‌ها‌، با برنامه‌‌‌‌های ورزشی در اسپورتآپ و نحوه‌ی استفاده درست از آن‌هاست.

 

همین الان از تنیس اسپورتآپ استفاده کنید